Den 8. – odpočinek

Jelikož jsme prakticky neměli chvilku odpočinek, rozhodli jsme se relaxovat v hotelu a opalovat se. Za celý týden jsme projeli skoro celý ostrov a viděli hodně pláží, ale Kaanapali beach, která lemuje Marriott a další time share hotely je opravdu nejlepší co Maui nabízí (skrz koupání, čistotu atd.).

Krásná čistá voda, nádherný písek a skoro žádní lidé. Jediná nevýhoda jsou velké vlny, ale to je prostě u oceánu normální. Na oběd jsme si dali luxusní burger a pizzu. Celkově burgery jsou tady luxusní ať si ho dáte kdekoliv. Skvělé velké maso, luxusní housky a cenově kolem 15 dolarů.

Večer jsme znovu jeli do místního shoping centra. Vůbec jsme nečekali, že bychom mohli něco nakoupit a ani jsme s tím nepočítali. Nicméně ceny úplně komické. Hrozně mě vytáčí, jak nás v ČR ojebávají a dělají z věcí něco co vůbec nejsou. Pro příklad tílko Guess cena v ČR 900 Kč tady na Maui 10 dolarů = 250 Kč. Takto bych mohl pokračovat.

Každý, kdo se nás zeptá odkud jsme, nechápe, jak jsme mohli cestovat takovou dálku. Když jim řekneme, že to bylo 33 hodin tak nechápavě kroutí hlavou. Zde jsou lidé úplně jiné. Většina z nich nebyla nikde jinde než na Hawaii i když mají peníze, takový trip je pro ně nepředstavitelný.

Večer jsme završili v Taco Bell, kde jsme si dali další klasickou americkou prasárnu.

Leave a Reply