Egypt – Silvestr 2015

V Egyptě jsme byli už několikrát, ale nikdy v prosinci. Jelikož jsme neměli na Silvestra žádné plány, rozhodli jsme se využít této možnosti. Hlavní výhoda je dobrá dostupnost a relativně teplo. Nevýhoda je extrémní navýšení ceny zájezdu.

Vybrali jsme si lokalitu Marsa Alam, jelikož je nejjižněji. Cestovka Exim Tours hotel Hilton Marsa Alam. Cena pro dva kolem 45 tisíc, což je na Egypt opravdu hodně.

Co se týče pobytu, nebylo to vůbec špatné. Museli jsme sice měnit pokoj a jelikož nebyla sezóna, vše bylo takové osekané, ale počasí nám opravdu vyšlo krásně. Každý den jsme se opalovali a jeden den jsme šli i šnorchlovat. Výhoda tohoto hotelu je krásný korál hned na místní pláži, takže určitě můžu doporučit. Jeden den jsme si zaplatili výlet na čtyřkolkách do pouště, což bylo super, jelikož jsme jeli sami jen s průvodcem. Silvestrovská show byla velice krásně připravena, bylo zde šíleně moc jídla a opravdu všeho druhu přes lososa k humrovi, ovoce apod. Program byl také super, celkově hodnotím velice kladně.