Orlando – SeaWorld, Kennedy Space Center, Universal Studios, Outlets Center

Máme tady další výlet. Tentokrát jsme se vydali na Floridu, kde chceme mrknout především do zábavních parků a trochu se válet v Miami. Na celý trip máme 13 nocí, což není úplně mnoho, ale na hlavní akrakce dostatečný čas. Zde přinášíme první 3 dny z Orlanda.

SeaWorld Orlando

V SeaWorldu můžete mrknout na zvířátka jako jsou tučnáci, delfíni, kosatky, tuleni a spoustu dalších. Svést se můžete na horských dráhách. Celkem jsou tady 4 z toho dvě jsme měli zavřené, což byla velká škoda. Vstupenky si kupte dopředu přes internet, je to pohodlné a stačí je pak ukázat v telefonu. Nakoupit je můžete zde. Na místě je spousta různých stánků s jídlem a suvenýry.

Kennedy Space Center

Naprosto úžasná věc pro každého kdo má zájem o vesmír a vše kolem něj. Vstupné stojí 50 dolarů a vše můžete koupit online a vstupenky si nahrát do mobilu. Doporučuji hlavně v sezóně, kdy jsou velké fronty na lístky. Parkoviště je dostatečně velké a stojí 10 dolarů. Celý areál je rozdělený do více tematických sekcí. V areálu je spousta restaurací za příznivé ceny a jídlo docela OK. Co víc k tomu napsat. Musíte to vidět, stojí to za to!

« 1 of 2 »

Universal Studios Orlando

Poslední park, který jsme chtěli dát byl Universal Studios. Jelikož jsme měli málo času koupili jsme vstupenku jen do jednoho parku na jeden den. Doporučuji si vyhradit třeba 3 dny a koupit multiday vstupenku, která vás vyjde na lepší peníze (každý den navíc jsou jen desítky dolarů). Pokud budete chtít ticket jako my, vyjde vás to cca na 5 500 Kč pro dva a musíte si vybrat, který park navštívíte + 20 dolarů parkování. My jsme se rozhodli pro Universal Studios, jelikož zde bylo více atrakcí, které známe a méně velkých horských drah na které Kinečka nemohla. Určitě si kupte vstupenky online a nahrajte si je do telefonu. Vyhnete se frontám u pokladny. V areálu je to už na vás kam se vydáte. Pro lepší orientaci si stáhněte aplikaci, která vám ukáže čekací doby pro jednotlivé atrakce, takže se neseknete ve frontě.

Nejlepší atrakce dle nás (co nás bavilo):

  • Man in Black – krásně zpracované, střílíte alieny
  • Mumie – skvělá horská dráha plná efektů
  • Harry Potter – vizuálně skvěle zpracované, ale fronta tak na hodinu. Doporučuji koupit express pass.
  • Transformers – opět skvěle vizuálně zpracované, ale fronta na hodinu.
  • Spousta dalších atrakcí, které musíte vidět

Dále doporučuji koupit si kelímek za 14 dolarů, který můžete neomezeně naplnit pitím + máte tematický suvenýr. Celkově hodnotím velice pozitivně ty peníze za to stojí. Příště využijeme 3-4 denní vstupenku, abychom se podívali i na další parky.

Nákupy v Orlandu – Outlet centra

Zde si přijde na své každý nákupčí. Doporučuji navštivit následujicí outlety, kde seženete všechny top značky za super ceny.

Parkování je zde zdarma a shopy jsou částečně pod střechou, takže i když prší, můžete v klidu nakupovat.